Dīdžeji, kuri ir radījuši revolūciju elektroniskajā mūzikā

Elektroniskā deju mūzika jeb EDM dominē skatuves klubos un diskotēkās visā pasaulē.

Žanrs, kas bez šaubām ir augstā kvalitātē, pateicoties talantīgo dīdžeju līmenim, kuri eksperimentē un spēlē kopā.

Martins Garrix

Brīnumbērns un elektroniskās mūzikas nākotne. Būdams tikai 20 gadus vecs, Martins Garrix ir nostiprinājies līdzās dažiem slavenākajiem un pieredzējušākajiem dīdžejiem. Viņš sāka veidot mūziku būdams tikai 8 gadus vecs, un līdz 12 gadu vecumam viņš jau bija pazīstams kā DJ Marty. Viņa slava slēpjas spējā dot klausītājiem tādu skaņu, kādu viņi vēlas, pēc numur viens hita atkal un atkal iegūstot numur viens pozīciju.

martin-garrix

Dimitri Vegas & Like Maiks

Šis Beļģijas duets 2015. gadā iekļuva DJ Mag sarakstā, un kopš tā laika šie abi brāļi nav apstājušies, radot hitus, kas ir eksplodējuši visā pasaulē. 2010. gadā viņi ieradās vietā kā Tomorrowland, viena no vissvarīgākajiem EDM festivāliem pasaulē, rīkotāji, un viņi turpināja sadarboties arī nākamajos gados.

Hardwell

Hārvela muzikālā trajektorija ir nevainojama, no brīža, kad viņš sāka miksēt agrā vecumā, līdz šim brīdim, kad viņš jau ir guvis neskaitāmus hitus. Viņa slavenākais ir “Spaceman”, kura pārdošanas apjomi 2012. gadā pārsniedza 3 miljonus. Bet, ja par Hardvelu ir kaut kas jāzina, tā ir viņa kaislība un enerģija, ko viņš ieliek katrā no saviem ierakstiem. Līdz šai dienai viņa skaņdarbi Tomorrowland un Ultra Music Festival ir iegājuši vēsturē.

Armīns Van Burēns

Par dīdžeju, kurš ir ievērojami veicinājis EDM izaugsmi, Armin Van Van Buren ir nosaukts par Nr 1 DJ četras reizes pēc kārtas un kopumā piecas. Pašlaik viņš rīko radio šovu ar nosaukumu “A State of Trance”, kuram katru nedēļu ir vairāk nekā 20 miljoni klausītāju visā pasaulē.

martin-van-buuren

Tiësto

Šī dīdžeja ilgā, veiksmīgā karjera ir palīdzējusi viņam kļūt par dzirdētu vārdu elektroniskajā mūzikā. Viņam ir ne tikai vaska statuja Madame Tussauds muzejā Amsterdamā, bet viņš ir arī ieguvis Grammy balvu par John Legend dziesmas “All of Me” remiksu un ir pirmais dīdžejs, kurš tiešraidē spēlēja Olimpiskajās spēlēs.