Bitkoins: kā tas izplatās videospēļu industrijā.

Videospēļu sektors ir viens no interesentākajiem, ko pieminēt, ja runa ir par Bitkoinu un blokķēdes pasauli kopumā. Atsaucoties uz daudzu cilvēku viedokļiem, tā būs vadošā industrija, atbildīga par blokķēdes tehnoloģijas masu adaptāciju. Bez šaubām, uz šo brīdi tas ir viens no sektoriem, kurā adaptācija ir vairāk attīstīta, ņemot vērā par piemēru to, ka pirmie tiešsaistes kazino sāka izmantot bitkoinu jau 2013. gadā.

Videospēles un Bitkoins.

Pastāv daudzas videospēles, kas izmanto blokķēdes, ne tikai Bitkoinu, bet arī NEO un Ethereum, caur tā saucamajām decentralizētajām aplikācijām.

Turklāt videospēles arvien vairāk izmanto blokķēdes, jo tās ir pārbaudāmas, izsekojamas un ļauj veikt ātras transakcijas, kā to demonstrē EOS un TRON decentralizētās aplikācijas.

Tradicionālajām videospēlēm raksturīgs pārredzamības trūkums, nepieminot lēnas un dārgas transakcijas, kas padara līdzekļu pārskaitīšanu un izņemšanu sarežģītu. Savukārt, izmantojot blokķēdes, lietotāju informācija ir labāk aizsargāta, to izmantošana vairo iespējas.

Turklāt kriptovalūtas ļauj spēlētājiem spēlēt azartspēles tiešsaistē bez to finanšu papildus kontroles. Precīzāk, platformas, kas izmanto kriptovalūtas ir atbrīvotas no nodokļiem un saistībām, kuras tiek piemērotas platformām, kas izmanto tradicionālās valūtas.

Tas nenozīmē, ka tās darbojas nelegāli bez jebkādas atļaujas, bet gan to, ka tām tiek piemērots daudz mazāks regulu skaits. Piemēram, MintDice piedāvā vairākas spēles, ieskaitot tradicionālo kauliņu ripināšanu, un darbojas kā spēļu pakalpojumu piegādātājs ar parasto Master licenci, kuru izdevusi Kurakao valdība. Tā tikusi izdotas pēc nepieciešamo prasību izpildes un piešķir atļauju veikt darbības gan spēlējot azartspēles, gan liekot likmes.

Tā ļauj ieguldīt līdzekļus un izņemt tos Bitkoinā, Litekoinā, Bitcoin Cash, Ethereum, Ripple, Dogekoinā, Monero, Dash, PIVX, Bloknetā, NEO, Decred, LUX un Zkoinā, un ir iespējams izveidot jaunu, nepārbaudītu kontu vienkārši ielogojoties MintDice.

Tomēr ir ieteicams pievienot e-pastu, pirms sākt spēlēt, lai verificētu kontu ar e-pasta adresi. E-pasta adrese bieži vien ir vienīgā informācija, ka nepieciešama, lai sāktu spēlēt.

Kā sekas globālo aizliegumu pieaugumam tiešsaistes azartspēlēs ir lielākas tirgus daļas uz kriptovalūtām balstītās platformās salīdzinājumā ar platformām, kas izmanto tradicionālās valūtas. Lai gan šie divi platformu veidi visticamāk līdzpastāvēs nākotnē, tās, kuras izmanto tikai kriptivalūtas varētu piesaistīt lielāku lietotāju daudzumu.

Turklāt uz blokķēdēm balstītas azartspēļu platformas nākotnē piedāvās jaunas, inovatīvas spēles, kas neeksistē tradicionālajās platformās un varētu veidot tālāku progresu.